Názory klientů a naše filozofie

Naší prioritou je osobní přístup k zákazníkům. Do popředí stavíme kvalitu a spolehlivost, spojenou s co nejkratším termínem dodání. Za dobu naší existence jsme řešili stovky tradičních i netradičních požadavků,  proto je pro nás nesmírně důležitá zpětná vazba všech našich zákazníků,  jejichž důvěry si velmi vážíme.

Co říkají naši klienti

Zdravíme úspěšnou rodinnou firmu Unipress, s.r.o., která pro nás tiskne již 16 let a je naším nejvýznamnějším dodavatelem. V průběhu spolupráce pro nás tato firma vytiskla 32 odborných publikací, většinu z nich v opakovaném vydání. Upřímně děkujeme za spolehlivé služby!

Prof. PhDr. Eva Jenčková, CSc.
a Mgr. Jaroslav Jenček
Vzdělávací instituce|TANDEM

Spolupráce s tiskárnou Unipress si velice vážím pro vstřícný a profesionální přístup, výborné zpracování tiskovin a časovou flexibilitu. Pokud bylo třeba, tak vždy dokázali poradit a navrhnout to nejlepší řešení. Všechny realizované zakázky byly k naší maximální spokojenosti.

Jiří Mühlfait oddělení marketingu|Kili, s.r.o.

Kvalitní tisk je velmi důležitou částí mé profese. Jsem rád, že mohu spolupracovat s Tiskárnou Unipress. Vždy se mohu spolehnout na perfektní výsledek, ale také výborný servis.

Aleš Koželuh majitel|AK media

Jdeme tisknout!

Chcete tisknout a nevíte jak? Máte dotazy ohledně materiálu nebo zpracování? Zajímá vás, jaká bude cena? Vyzkoušejte bezplatnou kalkulaci.

Oznamujeme zákazníkům, že do odvolání budeme příjímat zakázky pouze telefonicky nebo e-mailem. Osobní odběr hotových zakázek je nutné předem objednat na tel: 608 082 002 nebo 776 770 372.