Často kladené dotazy

Tiskneme velké množství tiskových materiálů všeho druhu  – firemní či osobní vizitky, letáky, brožury, katalogy či knihy. Všechny druhy tiskovin naleznete v naší nabídce.

Nejjednodušší cestou je vyplnění formuláře Rychlá poptávka, který je dostupný na našich stránkách. Také je možné domluvit se prostřednictvím e-mailu:  info@unipress-zr.cz nebo nám zavolat na telefonní číslo 774 300 211. Můžete se zastavit i osobně k nám do tiskárny na adrese: Jamská 2364/57, 591 01 Žďár nad Sázavou. Za vchodovými dveřmi je recepce, která je otevřená od 7:00 do 15:30.

Abychom dokázali zajistit co nejlepší kvalitu, potřebujeme dodat data dle následujících pravidel.

Časová délka výroby je individuální. Odvíjí se od technologie, která bude u tisku použita. Také záleží na typu tiskoviny a na počtu kusů. Při jednoduchém zadání a výrobě je možný krátký termín zhotovení – tentýž nebo následující den. Pokud se jedná o náročnější zadání ofsetového tisku, např. u tisku katalogu, je jeho předtisková příprava a výroba pracnější z technologického i z časového hlediska. Zde je nutná konzultace termínových možností. Pro zjištění předběžné doby zhotovení můžete využít naši Rychlou poptávku.

Pokud k tisku přinesete již navržená a graficky hotová data, budeme už jednat jen o vámi zvoleném formátu, materiálu a o počtu kusů. Ale můžete k nám přijít pouze s nápadem, nebo s rozpracovaným návrhem finálního produktu. Pomůžeme vám jej dotáhnout do konce. Nabízíme také služby grafického zpracování tiskovin.

Možností je hned několik. Naše tiskárna používá k přepravě kurýrní službu GLS, která vám objednávku druhý den po odeslání doručí. Pokud se jedná o dopravu výrobků, které jsou objemnější, zajistíme transport naší dopravou. Objednávku si taktéž můžete vyzvednout osobně u nás v tiskárně na adrese: Jamská 2364/57, 591 01 Žďár nad Sázavou.

Způsob platby je závislý na vámi zvoleném způsobu dopravy. Pokud si pro výrobek přijedete osobně, můžete za zboží zaplatit u nás, ale přijímáme pouze platby v hotovosti. Při přepravě pomocí kurýrní služby platíte částku hotově, tedy dobírkou, pracovníkovi kurýrní služby. Při dlouhodobé spolupráci je možná platba fakturou na náš účet.

Ano, toto také umíme. Vaši práci zkompletujeme, vytiskneme a svážeme dle našeho ceníku.

Samozřejmě. Kopírujeme a skenujeme materiály do formátu A3. Dle potřeby provádíme i grafické úpravy těchto dokumentů.

Pokud se něco takového stalo, prosíme, zavolejte nám na telefonní číslo: 774 300 211. Veškeré problémy a nesrovnalosti s vámi budeme konzultovat a řešit k vaší spokojenosti.

Jdeme tisknout!

Chcete tisknout a nevíte jak? Máte dotazy ohledně materiálu nebo zpracování? Zajímá vás, jaká bude cena? Vyzkoušejte bezplatnou kalkulaci.

Oznamujeme zákazníkům, že do odvolání budeme příjímat zakázky pouze telefonicky nebo e-mailem. Osobní odběr hotových zakázek je nutné předem objednat na tel: 608 082 002 nebo 776 770 372.